KONST / Litografier / Färglitografi 15338058
nr 1533 8058
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Kvinna. Signerad, numrerad 132/175. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 62x68 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:51:14
300 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse